CITI PRODUKTI 

CATHERINE

Catherine priecina savus klientus ar jauniem izstrādājumiem nagu kopšanā un ādas kosmētikas jomā. Perfekti nagi, labi kopta āda - inovatīvas kosmētikas Catherine mērķis.

Ar katru gadu produkti tiek uzlaboti, lai apmierinātu klientu vajadzības. Tieši pateicoties produktu kvalitātei, kompānija Catherine veiksmīgi attīstītas jau 30 gadus.

Subtitle

Tieši LCN pirmoreiz izveidoja materiālus nagu modelēšanai un instrumentus to polimerizācijas. LCN produkti pārstāvēti vairāk nekā 80 valstīs. Katrs jaunums - liels zinātniekus-inženierus darbs, kuri izstrādā formulas un pilnveido klasiskas produktus. Viss aprīkojums, ar kuru tiek ražoti produkti, ir saskaņā ar visstingrākajiem drošības prasībām, produkta kvalitāte atbilst starptautiskajiem kvalitātes standartiem: TUV, CSA.

Pateicoties rūpīgi izstrādātai mārketinga stratēģijai, klientu atbalstam un uzņēmuma augstas kvalitātes pakalpojumiem, kompānija LCN paliek nagu nozares līderis.

Subtitle

Vairāk nekā 30 gadus OPI ir pasaules līderis profesionālu nagu kopšanas sfērā. Kopš pirmsākumiem 1981.gadā, un līdz pat šai dienai, OPI pamatprincipi ir: produktu kvalitātes kontrole un tendences ievērošana. Katras OPI jaunas kolekcijas īpatnība - spilgtas krāsas un oriģināls nosaukums.

Subtitle

ORLY pastāvīgi ražo uzlabotas produktu līnijas, oriģinālās laku kolekcijas, kas ir populāras starp manikīra speciālistiem. ORLY ieviesa inovatīvu sistēmu gēla-manikīrs Gel FX, kas nodrošina stabilāku un izturīgu nagu pārklājumu līdz 3 nedēļām. Ka arī iepriecināja savus klientus ar SmartGELS - jaunā gēla-manikīra sistēma mājas lietošanai.

GEHWOL kosmētika pārdodas 55 valstīs, un tiek uzskatīta par līderi savā segmentā. GEHWOL pēdas kopšanas līdzekļi pazīstamas visa pasaulē vairāk nekā 140 gadi. Katrs GEHWOL flakons – pieredzes, mūsdienu zinātnes sasniegumu un GEHWOL ģimenes tradīciju rezultāts. 60-tu gadu beigās, GEHWOL bija pirmais, kurš uzdrošinājās izmantot zobu tehnoloģijas sasniegumus, lai rūpēties par kājām. Šodien, šī nozare pārstāv vairāk nekā tūkstoš veidu produktus no sarežģītām pedikīra skapjiem līdz parastajiem instrumentiem. Visas iekārtas ir ergonomiski izstrādātas, praktiskas un protams drošas.

CND Shellac ir jaunākā UV tehnoloģija, kas apvieno vienkāršu lietošanu (līdzīgi vienkāršai lakai) un gēla noturību. Pirmo reizi nagu kopšanas līdzekļu industrijā ir izstrādāta laka, kas nelobās un ir ilgstoši noturīga.
Jaunā CND Shellac izstrādājuma kritērijs ir vienkāršā lietošana: vienkārša uzklāšana un noņemšana.
CND Shellac tiek apstrādāts ar UV staru lampu, tas nodrošina acumirklīgu izstrādājuma nožūšanu. CND Shellac izskatās ļoti dabiski plāna, eleganta kārtiņa, kas droši aizsargā naga plāksni.
Tā iegūst lielisku manikīru, kas saglabā spīdumu un ideālu izskatu 14 dienas!

Šveices kosmētika Swiss Smile – tas ir kvalitātes un maksimālas efektivitātes veiksmīgs apvienojums. Ikdienas zobu tīrīšana ar Swiss Smile produktiem kļūst par patīkamu rituālu. Kosmētika Swiss Smile atšķiras ar savu ekskluzīvo iepakojuma dizainu un ideāli sabalansēto sastāvu, kas apkopo sevī dabīgus un efektīvus komponentus unikālā, patentētā formulā. Lai radītu Swiss Smile kosmētikas līniju, profesionāļi no Swiss Smile stomatoloģijas ir apvienojuši spēkus ar Šveices koncernu Curaprox®, kurš specializējas mutes dobuma kopšanas produktu ražošanā jau kopš 1974. gada. Curaprox® koncerns ir pasaulē atzīts mutes dobuma kopšanas un profilakses produkcijas novators un ražotājs. Šīs sadarbības rezultātā ir radīta ekskluzīva kopšanas līdzekļu līnija Swiss Smile.

Kompānija Attirance ir dibināta 2003. gadā un piedāvā pašu labāko no dabas spēka un skaistuma, izmantojot augstvērtīgākas augu izejvielas – augu eļļas, sviestus, ziedu ekstraktus un atsvaidzinošas ēteriskās eļļas. Kompānija Attirance ir izstrādājusi vairāk nekā 400 dažādus produktus, kur katra vienība izceļas ar savu neatkārtojamo receptūru, krāsu gammu, pievilcīgo aromātu un dizainu, kā arī pozitīvo iedarbību uz cilvēka ķermeni un labsajūtu.