CITI PRODUKTI 

PEDIBAEHR produkti

Uzņēmums Baehr jau vairāk nekā 50 gadus nodarbojas ar pedikīra kosmētisko līdzekļu un iekārtu ražošanu. 

Pārbaudīta vācu kvalitāte, tikai dabisku izejvielu izmantošana, nepārtraukta zinātnieku un tehnologu jaunatklāto tehnoloģiju ieviešana nodrošinājusi uzņēmumam vienu no pirmajām vietām pedikīra kosmētikas un speciālo materiālu pārdošanas jomā Eiropā.

Līdz ar augsto kvalitāti kosmētisko līdzekļu līnija sniedz kompleksu piegājienu kāju problēmu risināšanā.

LCN produkcija


Tieši LCN pirmoreiz izveidoja materiālus nagu modelēšanai un instrumentus to polimerizācijas.

LCN produkti pārstāvēti vairāk nekā 80 valstīs. Katrs jaunums ir liels zinātniekus-inženierus darbs, kuri izstrādā formulas un pilnveido klasiskos produktus. Viss aprīkojums, ar kuru tiek ražoti produkti, ir saskaņā ar visstingrākajām drošības prasībām, produkta kvalitāte atbilst starptautiskajiem kvalitātes standartiem: TUV, CSA.

Kinetics produkcija

Zīmola vēsture ir sākusies 2001. gadā ASV kā čempionāta zīmols. Šodien Kinetics ir viens no veiksmīgākajiem nozares zīmoliem, kas piedāvā pilnu profesionālas roku un nagu kosmētikas spektru.  Kinetics Professional Nail Systems – augstas kvalitātes materiāli nagu pieaudzēšanai.

Plašs nagu uzklājumu sortiments palīdz sasniegt gandrīz jebkuru efektu uz nagiem.  

Harmony Gelish produkcija

Uzņēmums Hand & Nail Harmony ir viens no vadošajiem pasaules nagu industrijā. Uzņēmuma dibinātājs ir Deni Hejls, trīskāršs uzvarētājs nagu modelēšanas čempionātā. 

Hand & Nail Harmony ir pasaules līderis manikīra un nagu modelēšanas un dizaina  produkcijas izplatīšanā. 

2008. gadā uzņēmums bija pirmais  pasaulē, kas ieviesa tirgū pirmo gelish laku sortimentu. 

E.Mi

Zīmols EMI ir plaši pazīstams ar lielu manikīra veidošanas materiālu sortimentu, kas atbilst pat visprasīgāko klientu vēlmēm.

Košas un ātri žūstošas gēla krāsas, materiāli nagu dekoriem, kas palīdz veidot dažādus efektus uz nagiem, katalogus, kas dod iespēju izvēlēties tieši Jums piemērotu dizainu. 

Gehwol kosmetika - Viena no pasaules slavēnāka kosmetika pedikīram un pēdas kopšanai. Kopšanas sistema pamatota ar medicīnas principiem, un Gehwol pēdas kosmetika piemērota arī diabētiķiem un visam cilvekiem kuram ir problēmas.